Set van 2 E27 10W RGB+CCT Wi-Fi Smart LED-lamp 806 Lumen
Set van 2 E27 10W RGB+CCT Wi-Fi Smart LED-lamp 806 Lumen
€ 8,90
% € 17,95 (50.42% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
4028
Set van 2 RGB CCT lamp 10W voor E27 fitting
Deze E27 Smart lampen veranderen uw woning met een paar draaibewegingen in een Smart Home voor verlichting.
Voorwaarde: een smartphone, 2,4-GHz-WLAN in uw woning en de gratis Smart Life App van Tuya. En aan de slag!
De Smart Life App is gratis. Met een Android smartphone downloadt u de app uit de Google Playstore en met een iOS smartphone uit de Apple App Store. U hoeft de app dan alleen nog maar met de Smart lampen te koppelen en u bedient de E27 Smart lampen al.
Er is geen extra hardware zoals een bridge of hub nodig.
Spraakbesturing
Natuurlijk is spraakbesturing via Amazon/Echo en Google Home/Assistant mogelijk.
Functies van de E27 Smart lamp
De E27 fittingen zijn wijdverspreid. Houd rekening met de afmetingen van de lamp: diameter 60 mm, hoogte 112 mm. De Smart lampen worden zowel individueel als als groep aangestuurd. Voorbeeld: Alle Smart lampen in de eetkamer worden in de app als groep "Eetkamer" gedefinieerd. Wanneer u voor de groep "Eetkamer" de kleur geel selecteert, dan zullen alle Smart lampen uniform naar geel omschakelen.
Door de apparaatvrijgave zijn huisgenoten in staat om via hun eigen smartphone het licht aan te sturen.
De RGB CCT lamp biedt u een breed kleurenpalet om uit te kiezen. Met CCT worden ook de wit-tinten warmwit, neutraalwit en koudwit gedekt. Voor elke situatie de passende lichtkleur - wanneer u een boek leest, verkiest u waarschijnlijk wit licht, wanneer er gasten op bezoek zijn, mag het zeker ook kleurrijker zijn.
De Smart lamp laat zich via de app traploos dimmen.
Met de timer-functie legt u de schakeltijden van de Smart lampen vast.
Toepassingsgebieden
Naar onze mening zijn er voor deze 10W Smart lamp talrijke inzetgebieden: woonkamer, eetkamer, kinderkamer, gang, plafondlampen, vloerlampen, etc.
Opmerking: Bij outdoor-gebruik is een zeer goed WLAN-netwerk in de buitenruimte vereist.
Opmerking: LongLife LED biedt technische productondersteuning alleen in combinatie met de SmartLife App.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Set van 2 E27 10W RGB+CCT Wi-Fi Smart LED-lamp 806 Lumen"
| Accentverlichting: | geschikt |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via controller |
| Draadloos bereik: | 20 m |
| EPREL-registratienummer: | 928883 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 10 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Fitting: | E27 |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,1 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,22 kg |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwbreedte: | 60 mm |
| Inbouwlengte: | 120 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 2900 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurtemperatuur koudwit: | 6500 |
| Kleurtemperatuur warmwit: | 2700 |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-lichtkleur: | RGB+CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 806 Lumen |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz - 60 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,1 kg |
| Nominale levensduur: | 25000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 806 Lumen |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Nominale stroom: | 43 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Productbreedte: | 60 mm |
| Productdiameter: | 60 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 120 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 85 mW |
| Smart Home Systemen: | Tuya Smart |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 60 Watt |
| Vermogen: | 10 W |
| Voeding: | intern |
| WLAN-protocollen: | 802.11 g, 802.11 b, 802.11 n |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.