Standaardhaken voor paneelophanging driehoeksvorm 4 stuks
Standaardhaken voor paneelophanging driehoeksvorm 4 stuks
€ 2,95
40 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2306
Standaardhaken voor paneelophanging driehoeksvorm 4 stuks
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Standaardhaken voor paneelophanging driehoeksvorm 4 stuks"
| Breedte van de verpakking: | 6 cm |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 60x30, 30x30, 60x60, 62x62, 80x30 |
| Gewicht: | 0,01 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,011 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 1 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,01 kg |
| Productlengte: | 100 mm |
| Verpakkingshoogte: | 1 cm |
| Verpakkingslengte: | 10 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.