Stekkervoeding 24W 12V 2A DC-stekker 5.5/2.1mm EU-Plug vaste spanning 1.5m kabel
Stekkervoeding 24W 12V 2A DC-stekker 5.5/2.1mm EU-Plug vaste spanning 1.5m kabel
€ 8,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
1574
Stekkervoeding 24W 12V 2A DC-stekker 5.5/2.1 mm EU-Plug vaste spanning
Deze stekkervoeding heeft de volgende eigenschappen:
- Eurostekker/DC-stekker 5.5/2.1
- laag energieverbruik van slechts 24 Watt
- 1.5 meter lange kabel
- Gelijkstroom met een stroomsterkte van 2A
- strak zwart design
- IP 20 beschermingsklasse
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Stekkervoeding 24W 12V 2A DC-stekker 5.5/2.1mm EU-Plug vaste spanning 1.5m kabel"
| Aansluiting: | DC-stekker 5.5/2.1, Eurostekker |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Energieverbruik: | 24 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,11 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,13 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 20 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,02 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte toevoerkabel: | 150 cm |
| Nettogewicht van het product: | 0,11 kg |
| Nominale stroom: | 2000 mA |
| Productbreedte: | 40 mm |
| Producthoogte: | 28 mm |
| Productlengte: | 64 mm |
| Vermogen: | 24 W |
| Verpakkingslengte: | 11,11 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.