Stekkervoeding met dimmer & lichtkleurschakelaar voor maximaal 4 LED huisnummers 24W 12V
Stekkervoeding met dimmer & lichtkleurschakelaar voor maximaal 4 LED huisnummers 24W 12V
€ 18,50
% € 26,45 (30.06% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4256
12V Voeding voor de CCT LED-huisnummers
De 12V voeding heeft uitbreidingen om de LED huisnummers aan te sturen. De voeding wordt geleverd met een schakelaar en een 4-weg verdeler.
Met de schakelaar worden de LED-huisnummers ingeschakeld, de dimbaarheid geregeld en de kleurtemperatuur (2500K, 4000K of 6500K) ingesteld.
Via de 4-weg verdeler kunnen maximaal 4 LED-huisnummers worden aangesloten. Met de LED-huisnummers worden niet alleen de cijfers bedoeld, maar ook de letters a-f en drie speciale tekens.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Stekkervoeding met dimmer & lichtkleurschakelaar voor maximaal 4 LED huisnummers 24W 12V"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Breedte van de verpakking: | 19 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,17 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,26 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 60 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 85 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,17 kg |
| Verpakkingshoogte: | 5 cm |
| Verpakkingslengte: | 21,5 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.