Stekkervoeding zwart 30 Watt 12V 2,5A
Stekkervoeding zwart 30 Watt 12V 2,5A
€ 4,79
% € 44,95 (89.34% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
3894
Eigenschappen "Stekkervoeding zwart 30 Watt 12V 2,5A"
| Aansluiting: | DC-stekker 5.5/2.1 |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,14 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,15 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,02 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Nettogewicht van het product: | 0,14 kg |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 500 mm |
| Vermogen: | 30 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.