Strip Neutraal wit 12V LED Strip 5M 19,2W/m 240LED/m IP20 4000K
Strip Neutraal wit 12V LED Strip 5M 19,2W/m 240LED/m IP20 4000K
€ 63,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2011
Strip Neutraal wit 12V LED Strip 5M 19,2W/m 240LED/m IP20 4000K
De 5 meter lange LED-strip kan om de mm worden ingekort en zo op de gewenste maat worden aangepast. Voer de inkorting alleen uit op de snijmarkeringen om de functionaliteit van de strip te behouden. De LED-strip heeft een breedte van 10 mm. Aan de achterzijde van de strip bevindt zich een plakstrip voor bevestiging op gladde en schone oppervlakken. Met de aanduiding LED/m wordt de LED-dichtheid op een strip gemeten. Op deze LED-strip bevinden zich 240 LED's per meter.
Wanneer een ruimte zakelijkheid en professionaliteit moet uitstralen, dan is de neutraal witte lichtkleur een uitstekende keuze. Kantoren, badkamers, behandelkamers en keukens zijn ruimtes waar deze lichtkleur bij voorkeur wordt toegepast. Vanwege de beschermingsklasse IP20 is deze strip alleen geschikt voor droge binnentoepassingen. LED-strips met beschermingsklasse IP20 zijn NIET geschikt voor gebruik onder water.
- Levensduur: ca. 25000 uur
- Beschermingsklasse: IP20
- Kleurweergave: ca. >80 Ra
- Lichtstroom per meter: tot 1600 lumen per meter
- Stroomverbruik per meter: maximaal 1600 mA per meter
- 3 LED's per segment
Onze tip: In principe adviseren wij het gebruik van aluminium profielen bij de installatie van de 12 V/DC LED-strip. Door het profiel wordt de strip beschermd tegen beschadigingen van buitenaf en wordt overtollige warmte snel afgevoerd, wat weer ten goede komt aan de levensduur van de strip. Met geschikte accessoires (apart te bestellen) kan de LED-strip worden verlengd of om een hoek worden gelegd.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Strip Neutraal wit 12V LED Strip 5M 19,2W/m 240LED/m IP20 4000K"
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 21,5 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Ja |
| EPREL-registratienummer: | 929743 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 96 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,11 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,15 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 41 g |
| Inbouwbreedte: | 10 mm |
| Inbouwdiepte: | 1,6 mm |
| Inbouwlengte: | 5000 mm |
| Ingangsspanning: | 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 4 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 4000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-afstand: | 4,17 mm |
| LED-chip-type: | SMD3528 |
| LED-fabrikant: | SANAN |
| LED-lichtkleur: | neutraal wit |
| Land van herkomst: | China |
| Leds per meter: | 240 |
| Leds per segment: | 3 |
| Lengte van het product (bijv. strips, kabels etc.): | 5 meter |
| Lichtstroom: | 9200 Lumen |
| Lichtstroom per meter: | 1840 lm/m |
| Nettogewicht van het product: | 0,11 kg |
| Nominale levensduur: | 25000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 9200 Lumen |
| Nominale lichtstroom per meter: | 1840 lm/m |
| Productbreedte: | 10 mm |
| Producthoogte: | 1,6 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 5 m |
| Productlengte: | 5000 mm |
| Segmentlengte (deelbaar elke x): | 12,5 mm |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Stripart: | Classic |
| Stroomverbruik per meter: | 1600 mA/m |
| Vermogen: | 96 W |
| Vermogen per meter: | 19,2 W/m |
| Verpakkingshoogte: | 1 cm |
| Verpakkingslengte: | 23,5 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.