Strip Warmwit 24V LED Strip 10M 4,8W/m 60LED/m 8mm IP65 3000K
Strip Warmwit 24V LED Strip 10M 4,8W/m 60LED/m 8mm IP65 3000K
€ 48,95
38 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
* Vereist voor ingebruikname.
LED Strip SMD3528 3000K 24V 4,8W/m IP65 60 LED/m 10m
Steeds meer klanten vragen naar de populaire LED strips en kiezen vaker voor modellen die op 24 Volt werken, omdat een doorslaggevend voordeel is dat ze voor hetzelfde vermogen slechts de helft van het stroomverbruik hebben vergeleken met de 12 Volt LED strips - in dit geval slechts 4,8 Watt per meter.
U heeft hier een model voor u dat in warmwit licht straalt en via de beschermingsklasse IP65 tegen stof en straalwater beschermd is, zodat het zonder zorgen ook voor buiteninstallaties gebruikt kan worden. Op de strip zijn 60 LED's per meter gemonteerd, die een lichtopbrengst van 455 lumen per meter bereiken.
Waar en hoe breng ik de LED strips aan?
Onze LED strips zijn aan de achterzijde voorzien van een tape van het merk 3M. Dit vergemakkelijkt het aanbrengen van de strip, omdat deze stevig plakt op schone, vetvrije en gladde oppervlakken. Voor meer professionaliteit bij de installatie kunt u alternatief uw LED strips in een aluminium profiel monteren. Het aluminium profiel dient als warmteafvoer voor de LED en maakt optisch een geweldige indruk. U vindt veel verschillende modellen in ons assortiment.
Het inkorten van LED strips is uitgesproken simpel, want op voorgetekende plaatsen op regelmatige afstanden bevinden zich markeringen waar de strips met een gewone schaar doorgeknipt kunnen worden.
Het verlengen van strips is eveneens met zeer weinig moeite te realiseren. Met bijbehorende, praktische accessoires uit ons assortiment kunnen ook leken de nieuwe lichtinstallatie met passende producten zonder soldeerwerk uitvoeren (zogenaamde snelverbinders vergemakkelijken dit enorm, omdat de verbindingen door eenvoudige kliksluitingen tot stand worden gebracht).
Het energiebesparen
De LED strips verbruiken extreem weinig stroom, in dit geval slechts 4,8 Watt per meter – zodat de installatie door energie- en kostenbesparende effecten nog veel meer plezier geeft.
Samenvatting:
- Spanning: 24 Volt
- Verbruik: 4,8 Watt per meter
- Warmwit licht (3000 Kelvin)
- SMD3528 Chip
- 455 Lumen per meter
- Stralingshoek: 120°
- 60 LED per meter
- Beschermingsklasse IP65 voor gebruik buitenshuis
- Breedte: 8mm
- Lengte: 10 meter op rol
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Breedte van de verpakking: | 30 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Ja |
| EPREL-registratienummer: | 898674 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 48 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,33 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,42 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 94 g |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 24 V/DC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 4 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-afstand: | 16,7 mm |
| LED-chip-type: | SMD3528 |
| LED-fabrikant: | SANAN |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Leds per meter: | 60 |
| Leds per segment: | 6 |
| Lengte van het product (bijv. strips, kabels etc.): | 10 meter |
| Lichtstroom: | 4550 Lumen |
| Lichtstroom per meter: | 455 lm/m |
| Nettogewicht van het product: | 0,33 kg |
| Nominale levensduur: | 25000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 4330 Lumen |
| Nominale lichtstroom per meter: | 433 lm/m |
| Nominale stroom: | 240 mA |
| Productbreedte: | 8 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 10 m |
| Productlengte: | 10000 mm |
| Segmentlengte (deelbaar elke x): | 100 mm |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Stripart: | Classic |
| Stroomverbruik per meter: | 200 mA/m |
| Vermogen: | 48 W |
| Vermogen per meter: | 4,8 W/m |
| Verpakkingshoogte: | 2 cm |
| Verpakkingslengte: | 30 cm |
Aanmelden