Tafelvoeding wit 100W 12V 10A DC-stekker 5.5/2.1mm EU-Plug Vaste spanning
Tafelvoeding wit 100W 12V 10A DC-stekker 5.5/2.1mm EU-Plug Vaste spanning
€ 30,36
% € 37,95 (20% bespaard)36 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
3428
Tafelvoeding wit 100W 12V
Tafelvoedingen worden vooral gebruikt bij kleine toepassingen, zoals LED-strips. De tafelvoeding 100W 12V is compact en bestaat uit een gesloten kunststof behuizing.
Technische details
- Kleur: wit
- Vermogen: 100W
- Beveiligd tegen overspanning, overstroom en kortsluiting
- Levensduur ca. 50.000 uur
- AC-ingangsstroom: 230V
- Gelijkspanning: 12V
- Kabellengte: 2,90 meter
- Leveringsomvang: 1x voeding met aansluitstekker, 1x stroomkabel met Eurostekker
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Tafelvoeding wit 100W 12V 10A DC-stekker 5.5/2.1mm EU-Plug Vaste spanning"
| Aansluiting: | DC-stekker 5.5/2.1 |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Doorsnede toevoerkabel [mm²]: | 290 mm² |
| Energieverbruik: | 100 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,14 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,15 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,02 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS, TÜV |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,14 kg |
| Nominale stroom: | 10000 mA |
| Productkleur: | wit |
| Serie: | ABCMIX |
| Vermogen: | 100 W |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.