Tafelvoeding wit 150W 12V 12.5A DC-stekker 5.5/2.1mm EU-Plug Vaste spanning
Tafelvoeding wit 150W 12V 12.5A DC-stekker 5.5/2.1mm EU-Plug Vaste spanning
€ 31,47
% € 62,95 (50.01% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
3429
Tafelvoeding wit 150W 12V 12.5A DC-stekker 5.5/2.1 mm
De tafelvoeding 150W 12V is energiebesparend en wordt geleverd in een gesloten kunststof behuizing. Met deze voeding zorgt u voor een externe gelijkstroomvoeding.
Technische details
- Kleur: wit
- Vermogen: 150W
- Beschermd tegen overspanning, overstroom en kortsluiting
- Levensduur ca. 50.000 uur
- AC-ingangsstroom: 230V
- Gelijkspanning: 12V
- Kabellengte: 2 meter
- Leveringsomvang: 1x voeding met aansluitstekker, 1x stroomkabel met Euro-stekker
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Tafelvoeding wit 150W 12V 12.5A DC-stekker 5.5/2.1mm EU-Plug Vaste spanning"
| Aansluiting: | DC-stekker 5.5/2.1 |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Energieverbruik: | 150 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,14 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,15 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,02 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC |
| Keurmerken: | CE, RoHS, TÜV |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte toevoerkabel: | 200 cm |
| Nettogewicht van het product: | 0,14 kg |
| Nominale stroom: | 12500 mA |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 500 mm |
| Serie: | ABCMIX |
| Vermogen: | 150 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.