Tafelvoeding wit 60W 12V 5A DC-stekker 5.5/2.1mm EU-Plug Vaste spanning
Tafelvoeding wit 60W 12V 5A DC-stekker 5.5/2.1mm EU-Plug Vaste spanning
€ 28,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
3427
Tafelvoeding wit 60W 12V 5A DC-stekker 5.5/2.1mm
De tafelvoeding 60W 12V wordt vooral gebruikt voor LED-verlichting, zoals LED-strips. De tafelvoeding is compact en bestaat uit een gesloten kunststof behuizing.
Technische details
- Kleur: wit
- Vermogen: 60W
- Beveiligd tegen overspanning, overstroom en kortsluiting
- Levensduur ca. 50.000 uur
- Leveringsomvang: 1x voeding met aansluitstekker, 1x stroomkabel met Euro-stekker
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Tafelvoeding wit 60W 12V 5A DC-stekker 5.5/2.1mm EU-Plug Vaste spanning"
| Aansluiting: | DC-stekker 5.5/2.1 |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Energieverbruik: | 60 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,14 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,15 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,02 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,14 kg |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 500 mm |
| Serie: | ABCMIX |
| Vermogen: | 60 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.