Tafelvoeding wit 60W 12V 5A DC-stekker 5.5/2.1mm EU-Plug Vaste spanning
Tafelvoeding wit 60W 12V 5A DC-stekker 5.5/2.1mm EU-Plug Vaste spanning
€ 16,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4536
Tafelvoeding wit 60W 12V 5A DC-stekker 5.5/2.1 mm
De witte tafelvoeding 60W 12V zet de gebruikelijke huishoudelijke 230V om in passende waarden voor bijvoorbeeld LED-verlichtingssystemen zoals LED-strips.
Technische details
- Voedingsadapter, kabel en stekker in witte kleur
- AC-ingangsstroom: 230V
- Vermogen: 60W
- Beveiligd tegen overspanning, overstroom en kortsluiting
- Levensduur ca. 50.000 uur
- Kabellengte: 3,10 meter
- Leveringsomvang: 1x voedingsadapter met aansluitstekker, 1x stroomstekker met Euro-stekker
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Tafelvoeding wit 60W 12V 5A DC-stekker 5.5/2.1mm EU-Plug Vaste spanning"
| Aansluiting: | DC-stekker 5.5/2.1 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | 0 °C tot +40 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Energieverbruik: | 60 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,35 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,35 kg |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 110 V/AC - 240 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz - 60 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,35 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale stroom: | 12000 mA |
| Productbreedte: | 80 mm |
| Producthoogte: | 45 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 165 mm |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 5000 mA |
| Vermogen: | 60 W |
| Verpakkingslengte: | 30 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.