Tafelvoeding zwart 120W 24V 5A DC-stekker 5.5/2.1mm EU-Plug vaste spanning
Tafelvoeding zwart 120W 24V 5A DC-stekker 5.5/2.1mm EU-Plug vaste spanning
€ 27,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4533
Tafelvoeding zwart 120W 24V 5A DC-stekker 5.5/2.1mm
Deze tafelvoeding 120W wordt vooral gebruikt bij LED-verlichtingssystemen die een gelijkspanning van 24V vereisen.
Technische details
- Kleur: zwart
- Vermogen: 120W
- Beveiligd tegen overspanning, overstroom en kortsluiting
- Levensduur ca. 50.000 uur
- AC-ingangsstroom: 230V
- Gelijkspanning: 24V
- Kabellengte: 2,40 meter
- Leveringsomvang: 1x voeding met aansluitstekker, 1x stroomkabel met Eurostekker
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Tafelvoeding zwart 120W 24V 5A DC-stekker 5.5/2.1mm EU-Plug vaste spanning"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Breedte van de verpakking: | 21 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Energieverbruik: | 120 W |
| Fabrikant: | MPL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,45 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,5 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 53 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 57 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, TÜV |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte toevoerkabel: | 240 cm |
| Nettogewicht van het product: | 0,45 kg |
| Nominale stroom: | 5000 mA |
| Productbreedte: | 16,5 mm |
| Producthoogte: | 4,5 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 6,3 mm |
| Vermogen: | 120 W |
| Verpakkingshoogte: | 5,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 14,5 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.