Touch Inbouwdimmer rond 12V/24V Ø16x19mm Blue LED
Touch Inbouwdimmer rond 12V/24V Ø16x19mm Blue LED
€ 5,07
% € 8,45 (40% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Touch Inbouwdimmer rond 12V/24V Ø16x19mm Blue LED
Deze inbouwdimmer beschikt over een oppervlak van slechts 16mm. Hiermee kunt u uw LED-strips aan- en uitschakelen door de touch-dimmer kort in te drukken, of u kunt ermee dimmen. Houd voor het dimmen de touch-dimmer zo lang ingedrukt tot de gewenste dimstand is bereikt. Het dimbereik ligt tussen 5 en 100%.
De inbouwdimmer is geschikt voor eenkleurige LED-strips met een vermogen van 12V en 24V.
In tegenstelling tot normale dimschakelaars overtuigt deze inbouwdimmer door zijn formaat. Hij is overal daar bijzonder geschikt waar een schakelaar niet direct zichtbaar moet zijn. Zijn kleine afmetingen maken hem zeer onopvallend. Daarom is hij bijzonder goed geschikt voor de aansturing van LED-strips onder kasten, zoals bijvoorbeeld keukenkastjes. Andere toepassingsgebieden zijn de hobbysector, oplossingen waarbij oppervlakken of meubels indirect verlicht moeten worden of in de winkelbouw.
De aansluiting van de inbouwdimmer is daarbij bijzonder eenvoudig en vereist geen bedrading. De dimmer wordt door middel van een DC-stekker tussen de voeding en de LED-strip geïnstalleerd. Daarnaast bieden wij u een video-handleiding aan voor de ingebruikname.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | DC-stekker 5.5/2.1 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | PWM |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,1 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 1,7 g |
| Inbouw-LED's: | Nee |
| Inbouwbreedte: | 16 mm |
| Inbouwdiepte: | 19 mm |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC, 24 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 1 kg |
| Nominale stroom: | 6000 mA |
| Productbreedte: | 16 mm |
| Productdiameter: | 16 mm |
| Producthoogte: | 19 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC, 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 6000 mA |
| Voeding: | extern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden