Tuinspot Grondpenlamp 10W 3000K IP67 230V 1.8m Kabel met Stekker
Tuinspot Grondpenlamp 10W 3000K IP67 230V 1.8m Kabel met Stekker
€ 34,95
41 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Tuinspot 10W | Beschermingsklasse IP67
In deze 10W LED tuinspot zijn de LED's vast ingebouwd, die een levensduur van ca. 30.000 uur hebben. Een korte voorbeeldrekening: Als de tuinspot per dag 6 uur brandt, dan is er meer dan 20 jaar nodig om de nominale levensduur van 30.000 uur te bereiken.
De cilindervormige lampkop heeft koelribben die de ontstane warmte binnenin de lampbehuizing snel naar buiten afvoeren, wat ook weer de lange levensduur ondersteunt. Met de beschermingsklasse IP67 doorstaat deze tuinspot zelfs tijdelijke onderdompeling in water. Er wordt aangenaam, warmwit licht afgegeven.
Toepassingsgebieden
De grondpenlamp kent in de buitenruimte veelzijdige toepassingsgebieden. Bomen, struiken en hagen worden met LED-licht in de schijnwerpers gezet. Standbeelden, fonteinen of vijverpartijen worden decoratief verlicht. Voor de veiligheid en oriëntatie worden opritten en terrassen met een gerichte lichtstraal verlicht of met lichtaccenten omlijst.
Fabrieksgarantie: 3 jaar.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Randaardestekker |
|---|---|
| Accentverlichting: | geschikt |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | zwart |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Bijzonderheden: | zwenkbaar |
| Dimbaar: | Nee |
| EPREL-registratienummer: | 905310 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 10 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | zwart |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,34567 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,34567 kg |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 180 V/AC - 264 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Kleurweergave: | 70 Ra |
| LED-chip-type: | COB/Filament |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 750 Lumen |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,34567 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 750 Lumen |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,5 s |
| Productbreedte: | 85,5 mm |
| Productdiameter: | 56 mm |
| Producthoogte: | 238 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Stralingshoek: | 30 Grad |
| Vermogen: | 10 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
| Voeding: | intern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden