Tuinstraler Grondpenlamp 30W 3000K IP67 230V 1.8m Kabel met Stekker
Tuinstraler Grondpenlamp 30W 3000K IP67 230V 1.8m Kabel met Stekker
€ 51,95
14 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
LED Tuinstraler 30W | Beschermingsklasse IP67 | Kleurtemperatuur 3000K
In deze 30W LED tuinstraler zijn de leds vast ingebouwd, die een levensduur van ca. 50.000 uur hebben. Ter illustratie een korte rekenvoorbeeld: Als de tuinspot per dag 6 uur brandt, dan is er meer dan 20 jaar nodig om de nominale levensduur van 50.000 uur te bereiken.
De fijne koelribben op de cilindervormige lampkop voeren de ontstane interne warmte van het lichtlichaam snel naar buiten af. Met de beschermingsklasse IP67 doorstaat deze tuinstraler zelfs tijdelijke onderdompeling in water.
De tuinstraler brandt met aangenaam, warmwit LED-licht.
Toepassingsgebieden
De tuinstraler kent in de buitenruimte veelzijdige toepassingsgebieden. Bloembedden, bomen, struiken en heggen worden met LED-licht in de schijnwerpers gezet. Standbeelden, fonteinen, grote bloempotten of vijverpartijen worden decoratief verlicht. Voor de veiligheid en oriëntatie worden opritten en terrassen met een gerichte lichtstraal verlicht of met lichtaccenten omlijst.
Fabrieksgarantie: 3 jaar.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Accentverlichting: | geschikt |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | zwart |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Bijzonderheden: | zwenkbaar |
| Breedte van de verpakking: | 9,2 cm |
| Dimbaar: | Nee |
| EPREL-registratienummer: | 905311 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 30 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | zwart |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,1 kg, 1,102 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,179 kg, 1,18 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 69 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 71 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 180 V/AC - 264 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Kleurweergave: | 70 Ra |
| LED-chip-type: | COB/Filament |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 2080 Lumen |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 1,1 kg, 1,102 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 2080 Lumen |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Productdiameter: | 78 mm |
| Producthoogte: | 260 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 123 mm |
| Stralingshoek: | 30 Grad |
| Vermogen: | 30 W |
| Verpakkingshoogte: | 27 cm |
| Verpakkingslengte: | 12,5 cm |
| Voeding: | intern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden