Uitbreidingsset voor Art Nr 403698 of Art Nr 403699
Uitbreidingsset voor Art Nr 403698 of Art Nr 403699
€ 34,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoireset voor Art Nr 403698 en Art Nr 403699
In deze accessoireset is inbegrepen:
- 1 LED Grondpenlamp
- 1 T-verbinder
- 1 Verlengkabel
LED Grondpenlamp 6W RGB CCT
Deze 6W Tuinspot beschikt over 16 miljoen lichtkleurinstellingen. De tuinspot is dimbaar.
Dankzij de geïntegreerde geheugenfunctie blijft bij het uitschakelen de laatst gekozen instelling van de lichtkleur opgeslagen. Bij het inschakelen brandt de tuinspot dus in de laatst ingestelde lichtkleur.
De tuinspot wordt geleverd met een 161 mm lange grondpen, waarop de tuinspot gemonteerd kan worden. De grondpen is gemaakt van hoogwaardig kunststof. De aansluitkabel heeft een lengte van twee meter.
De High Lumen LED-chips geven het licht symmetrisch af via een optische lens. De tuinspot wordt met een 2.4 GHz afstandsbediening of wandschakelaar (beide apart te bestellen) aangestuurd. Met een 2.4 GHz gateway is spraakbesturing (Alexa, Google Assistant) en bediening via smartphone mogelijk. Gebruik om compatibiliteitsredenen accessoires van MiBoxer.
T-verbinder voor LED Tuinspot FUTC08
De zwarte T-verbinders zijn geschikt om meerdere MiBoxer tuinlampen met elkaar te verbinden. De T-verbinders hebben een zwarte kleur en zijn geschikt voor gebruik buitenshuis. Let er bij de montage op dat er geen vocht naar binnen dringt en dat de schroefsluitingen stevig vastzitten om kortsluiting te voorkomen.
2 Meter lange verlengkabel
Bij het aanleggen van MiBoxer tuinspots moeten ook langere afstanden in de tuin of het bloembed worden overbrugd. Hiervoor is een verlengkabel nodig. De onderhavige 200 cm lange verlengkabel past op de aansluitingen van de MiBoxer tuinspot FUTC08.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +45 °C |
|---|---|
| Behuizingskleur: | zwart |
| Beschermingsgraad (IP): | IP66 |
| Bijzonderheden: | zwenkbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via afstandsbediening |
| EPREL-registratienummer: | 928900 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 6 W |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,568 kg |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 24 V/DC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 2900 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-lichtkleur: | RGB+CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 550 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 0,487 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 550 Lumen |
| Opbouwlengte: | 60 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Stralingshoek: | 25 Grad |
| Vermogen: | 6 W |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rond |
Aanmelden