Uithouder Wandhouder zwart 80cm voor 10-50W
Uithouder Wandhouder zwart 80cm voor 10-50W
€ 13,73
% € 27,45 (49.98% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
1442
Wandhouder/Uithouder, zwart, 80 cm voor 10-50W Buitenstralers
Om LED buitenstralers te monteren, zijn speciale wandhouders/uithouders zeer geschikt, die zorgen voor de optimale verlichting van posters, reclamevlakken, bedrijfsborden of bijzondere gevels.
Een steunbalk zorgt voor de nodige stabilisatie en een praktische voorziening voor de doorvoer van de kabel.
De uitvoering van deze uithouder is geschikt voor al onze LED-buitenstralers/breedstralers van 10-50W.
Ook in de handel gebruikelijke halogeen- en HQI stralers kunnen met deze wandhouder gemonteerd worden
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Uithouder Wandhouder zwart 80cm voor 10-50W"
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,25 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,25 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 1,25 kg |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 800 mm |
| Verpakkingslengte: | 86,2 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.