Uithouder Wandhouder zwart 80cm voor 70-200W
Uithouder Wandhouder zwart 80cm voor 70-200W
€ 28,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1443
Wandhouder/Uithouder, zwart 80 cm voor 70-200W Buitenstralers
Voor het optimaliseren van de wandmontage van onze LED-buitenstralers van 70-200W raden wij deze uithouder met een lengte van 80 cm aan, zodat u een perfecte verlichting van uw reclamevlakken, gevels of borden bereikt.
De wandhouder is uitgerust met een schoor voor stabilisatie en beschikt over een voorziening voor praktische kabeldoorvoer.
Ook de wandmontage van veel gangbare halogeen- en HQI-stralers is met deze uithouder mogelijk.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Uithouder Wandhouder zwart 80cm voor 70-200W"
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,74 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,74 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 1,74 kg |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 800 mm |
| Verpakkingslengte: | 86,2 cm |
| Vervangend artikel: | 6284 |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.