Verbinder T-stuk voor MiBoxer tuinspot FUTC08
Verbinder T-stuk voor MiBoxer tuinspot FUTC08
€ 4,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4380
T-verbinder voor MiBoxer tuinspot FUTC08
De zwarte T-verbinders zijn geschikt om meerdere MiBoxer tuinlampen met elkaar te verbinden. De T-verbinders hebben een zwarte kleur en zijn geschikt voor gebruik buitenshuis. Let er bij de montage op dat er geen vocht naar binnen dringt en dat de schroefsluitingen stevig vastzitten om kortsluiting te voorkomen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Verbinder T-stuk voor MiBoxer tuinspot FUTC08"
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
|---|---|
| Behuizingskleur: | zwart |
| Beschermingsgraad (IP): | IP66 |
| Breedte van de verpakking: | 7,5 cm |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,01 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,02 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 1 g |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 24 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,01 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Productkleur: | zwart |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Verpakkingshoogte: | 1,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 5 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.