Verbindingsbox T 3-weg 5-polig IP68 waterdicht 24A 450V
Verbindingsbox T 3-weg 5-polig IP68 waterdicht 24A 450V
€ 9,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
3927
Waterdichte, 4-polige verdeelbehuizing in T-vorm
Deze verdeeldoos heeft de beschermingsklasse IP68 en is geschikt voor buitengebruik of voor vochtige ruimtes, bijv. voor de installatie van LED-buitenlampen en LED-vloerinbouwspots. De verdeeldoos is tot een diepte van vier meter beschermd tegen binnendringend water.
De aftakdoos is geschikt voor de volgende grondkabels: 4-8 mm, 8-12mm, 10-14mm.
De kabelmof heeft een 4-polige veerklem en is ontworpen voor drie kabelinvoeren.
Maximale belastbaarheid 450 V
Afmetingen in millimeter: 96x126x35
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Verbindingsbox T 3-weg 5-polig IP68 waterdicht 24A 450V"
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
|---|---|
| Behuizingskleur: | zwart |
| Beschermingsgraad (IP): | IP68 |
| Breedte van de verpakking: | 16,5 cm |
| Dimbaar: | Nee |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,15 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,15 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 9 g |
| Inbouw-LED's: | Nee |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,15 kg |
| Nominale stroom: | 24000 mA |
| Productbreedte: | 126,56 mm |
| Producthoogte: | 35,3 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 96,07 mm |
| Verpakkingshoogte: | 4,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 18 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.