Verbindingsbox kruis 4-voudig 3-polig IP68 waterdicht 24A 450V
Verbindingsbox kruis 4-voudig 3-polig IP68 waterdicht 24A 450V
€ 5,07
% € 8,45 (40% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4502
4-weg verbindingsbox voor buitengebruik
De verbindingsbox heeft de beschermingsklasse IP68 en wordt daarom vanwege de waterdichtheid bij voorkeur buiten en in vochtige ruimtes gebruikt.
Met deze verbindingsbox worden bekabelingen van tuin-/parkverlichting, padverlichting, bodeminbouwspots, buitenreclameborden, enz. gerealiseerd.
Verdere technische details
- Maximale belastbaarheid: Spanning: 450V, Stroom: 24A
- Geschikt voor kabeldiameters van 5 mm tot 12 mm
- Hoge temperatuurbestendigheid
- Beschermingsklasse IP68 - waterdicht ontwerp
- Kunststof: PC
- Kleur: zwart
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Verbindingsbox kruis 4-voudig 3-polig IP68 waterdicht 24A 450V"
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,34567 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,34567 kg |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,34567 kg |
| Productbreedte: | 42,77 mm |
| Producthoogte: | 35,7 mm |
| Productlengte: | 138,2 mm |
| Verpakkingslengte: | 30 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.