Verbindingskabel 65mm
Verbindingskabel 65mm
€ 2,08
% € 5,45 (61.83% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
3422
65 mm verbindingskabel voor abcMIX-slideschienen
Afzonderlijke slide-schienen kunnen met deze verbindingskabel worden verbonden, zodat de lichtletters via één enkele stroomtoevoer van stroom kunnen worden voorzien.
De verbindingskabel heeft een lengte van 65 mm.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Verbindingskabel 65mm"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,14 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,15 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,02 g |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,135 kg |
| Productlengte: | 65 mm |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.