Verlenging 2 meter voor tuinspot (voor 4378) AMGL12DN2300
Verlenging 2 meter voor tuinspot (voor 4378) AMGL12DN2300
€ 5,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4379
Verlengkabel voor MiBoxer tuinspot FUTC08
Bij het aanleggen van MiBoxer tuinspots moeten soms grotere afstanden in de tuin of het bloembed worden overbrugd. Hiervoor is een verlengkabel nodig. Deze 200 cm lange verlengkabel past op de aansluitingen van de MiBoxer tuinspot FUTC08.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Verlenging 2 meter voor tuinspot (voor 4378) AMGL12DN2300"
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
|---|---|
| Behuizingskleur: | zwart |
| Beschermingsgraad (IP): | IP66 |
| Breedte van de verpakking: | 15 cm |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,2 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,21 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 4 g |
| Ingangsspanning (V): | 24 V/DC |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte van het product (bijv. strips, kabels etc.): | 2 meter |
| Nettogewicht van het product: | 0,2 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 2 m |
| Productlengte: | 2000 mm |
| Verpakkingshoogte: | 3,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.