Voeding / Touch Dimmer voor LED Letter Klik
Voeding / Touch Dimmer voor LED Letter Klik
€ 5,57
% € 10,45 (46.7% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
4031
Eigenschappen "Voeding / Touch Dimmer voor LED Letter Klik"
| Aansluiting: | DC-stekker 5.5/2.1 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP44 |
| Breedte van de verpakking: | 5,5 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Ja |
| Energieverbruik: | 60 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,06 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,06 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 5 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 5 g |
| Inbouw-LED's: | Nee |
| Inbouwdiepte: | 50 mm |
| Inbouwlengte: | 25 mm |
| Ingangsspanning: | 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,06 kg |
| Nominale stroom: | 5000 mA |
| Productbreedte: | 20 mm |
| Producthoogte: | 50 mm |
| Productlengte: | 25 mm |
| Vermogen: | 60 W |
| Verpakkingshoogte: | 3,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 5,5 cm |
| Voeding: | extern |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.