Voedingsadapter 96W 12V 8.33A DC-stekker 5.5/2.1mm EU-Plug Vaste spanning
Voedingsadapter 96W 12V 8.33A DC-stekker 5.5/2.1mm EU-Plug Vaste spanning
€ 26,45
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1576
Voedingsadapter 96W 12V 8.33A DC-stekker 5.5/2.1mm EU-Plug Vaste spanning
Deze voedingsadapter heeft de volgende eigenschappen:
- Geschikt voor het voeden van lampen en andere elektronische apparaten met constante spanning
- Wordt geleverd met een 2.4m lange voedingskabel
- Lange en platte vorm voor eenvoudige installatie
- DC-stekker 5.5/2.1mm
- AC220-240V ingang
- 12V/DC constante spanningsuitgang
- Inschakeltijd <0,5s
- Het maximale vermogen bedraagt 96W
- Kortsluitbeveiliging, bescherming tegen oververhitting, overspanningsbeveiliging
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Voedingsadapter 96W 12V 8.33A DC-stekker 5.5/2.1mm EU-Plug Vaste spanning"
| Aansluiting: | DC-stekker 5.5/2.1, Eurostekker |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 22 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Energieverbruik: | 96 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,46 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,51 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 51 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 56 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS, TÜV |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte toevoerkabel: | 240 cm |
| Nettogewicht van het product: | 0,46 kg |
| Nominale stroom: | 8330 mA |
| Vermogen: | 96 W |
| Verpakkingshoogte: | 5,3 cm |
| Verpakkingslengte: | 14,5 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.