WAGO 5-draads COMPACT-verbindingsklem met hendel flexibel 221-415 (25 st. VPE)
WAGO 5-draads COMPACT-verbindingsklem met hendel flexibel 221-415 (25 st. VPE)
€ 13,95
11 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
3973
WAGO COMPACT-verbindingsklem met hendel flexibel - 5-draads
De beproefde WAGO verbindingsklemmen in de voordelige verpakkingseenheid van 25 stuks.
- Eenvoudig hendelprincipe: hendel omhoog, draad erin, hendel omlaag
- Ook verkrijgbaar als 2- of 3-draads klemmen
- Draadaansluiting van 0,14 tot 4 mm²
- Installatie van enkel-, fijn- en meerdradige geleiders
- Tijdsbesparing voor installateurs
- Bevestigingsadapter voor installatie volgens de normen
- Individuele bevestigingen mogelijk
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "WAGO 5-draads COMPACT-verbindingsklem met hendel flexibel 221-415 (25 st. VPE)"
| Breedte van de verpakking: | 11 cm |
|---|---|
| Fabrikant: | WAGO |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,1 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,12 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 24 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 24 g |
| Land van herkomst: | Duitsland |
| Nettogewicht van het product: | 0,1 kg |
| Verpakkingshoogte: | 4,2 cm |
| Verpakkingslengte: | 8,5 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.