WAGO 5-draads COMPACT-verbindingsklem met hendel flexibel 221-415
WAGO 5-draads COMPACT-verbindingsklem met hendel flexibel 221-415
€ 1,45
45 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2573
Gereedschapsloze COMPACT-verbindingsklem 5-polig voor alle soorten geleiders
De WAGO 5-draads klem ondersteunt bij de installatie van enkel-, fijn- en meerdradige geleiders. Door een eenvoudig hendelprincipe worden de geleiders vastgeklemd, wat voor installateurs een grote tijdsbesparing betekent.
Afmeting voor de geleideraansluiting: 0,14 - 4 mm².
Wago Art.-nr. 221-415
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "WAGO 5-draads COMPACT-verbindingsklem met hendel flexibel 221-415"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Fabrikant: | WAGO |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,5 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,5 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 1,5 kg |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.