Wandhouder met knikgewricht voor parkeerplaatslamp LT+
Wandhouder met knikgewricht voor parkeerplaatslamp LT+
€ 26,45
5 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4196
Wandhouder met knikgewricht alleen voor de parkeerplaatslamp LT+ serie
Deze wandhouder met knikgewricht kan alleen met de volgende artikelnummers worden gecombineerd:
- 4177
- 4178
- 4179
- 4180
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Wandhouder met knikgewricht voor parkeerplaatslamp LT+"
| Breedte van de verpakking: | 18,4 cm |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,99 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 2,114 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 120 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 126 g |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 1,99 kg |
| Productlengte: | 500 mm |
| Verpakkingshoogte: | 14 cm |
| Verpakkingslengte: | 24 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.