Wandhouder voor afstandsbediening CCT LED
Wandhouder voor afstandsbediening CCT LED
€ 3,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Wandhouder voor afstandsbediening CCT LED
Alleen compatibel met de afstandsbedieningen 1527 en 2305
Deze witte, eenvoudige wandhouder is een accessoire voor onze CCT LED afstandsbediening. U kunt deze houder met behulp van twee schroeven aan de wand monteren. De installatie is eenvoudig en snel gedaan. Zo creëert u in een handomdraai een vaste opbergplek voor uw afstandsbediening. Bespaar uzelf het lange zoeken met onze wandhouder en behoud toch voldoende flexibiliteit ten opzichte van een wandschakelaar.
De wandhouder heeft een ingetogen design, waardoor deze onopvallend gemonteerd kan worden. De afstandsbediening wordt van bovenaf in de houder geschoven, zodat deze snel opgeborgen en eenvoudig uitgenomen kan worden.
Wonen er kinderen in uw huishouden, dan kunt u er op deze manier voor zorgen dat zij geen toegang hebben tot de afstandsbediening om het licht te bedienen.
Met onze wandhouder heeft uw afstandsbediening een vaste plek, is deze veilig opgeborgen en toch altijd binnen handbereik wanneer deze nodig is.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Afdekking: | opaal |
|---|---|
| Behuizingskleur: | wit |
| Breedte van de verpakking: | 11,5 cm |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,01 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,02 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 2 g |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,01 kg |
| Opbouwbreedte: | 0,54 mm |
| Opbouwlengte: | 0,65 mm |
| Productbreedte: | 54 mm |
| Producthoogte: | 25 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 65 mm |
| Verpakkingshoogte: | 2,8 cm |
| Verpakkingslengte: | 19 cm |
Aanmelden