Witte houder voor MiBoxer afstandsbedieningen
Witte houder voor MiBoxer afstandsbedieningen
€ 3,45
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1865
LED Touch Draadloze Afstandsbediening Houder wit
Deze wandhouder van witte kunststof is de perfecte aanvulling op onze Smarthome afstandsbedieningen van MiBoxer. Passend voor afstandsbediening: 1448; 3467; 1446; 1974; 1449; 1986; 2141De houder kan met de twee meegeleverde schroeven en pluggen direct aan de binnenmuur worden gemonteerd. Alternatief kan de houder ook worden vastgeplakt, hiervoor bevat de verpakking eveneens een plakpad.
Bepaal met deze houder een vaste plek voor het opbergen van uw afstandsbediening, zo voorkomt u onnodig zoeken en heeft u deze altijd binnen handbereik.
Instructievideo Witte houder voor MiBoxer afstandsbediening FUT092 Art.-nr. 1974 | 1865
Ontdek in deze video hoe u de afstandsbediening efficiënt kunt koppelen, gebruiken en ontkoppelen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Witte houder voor MiBoxer afstandsbedieningen"
| Behuizingskleur: | wit |
|---|---|
| Breedte van de verpakking: | 8,3 cm |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,09 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,11 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 21 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 24 g |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Opbouw, Wandmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,09 kg |
| Opbouwbreedte: | 62 mm |
| Opbouwlengte: | 80 mm |
| Productbreedte: | 62 mm |
| Producthoogte: | 26 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 80 mm |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Verpakkingshoogte: | 6,7 cm |
| Verpakkingslengte: | 11,7 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.