Zigbee RGBW LED Controller ATOS4 12-36V DC
Zigbee RGBW LED Controller ATOS4 12-36V DC
€ 68,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2765
ATOS4 Zigbee RGBW LED Controller
Wilt u uw RGBW strips in vier verschillende kamers van uw huis of appartement bedienen, aan- en uitschakelen of dimmen? Hier heeft u met de ATOS4 RGBW LED Controller van Zigbee een ideale oplossing.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Zigbee RGBW LED Controller ATOS4 12-36V DC"
| Aanloopstroom: | 12 mA |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | PWM |
| Driverfabrikant: | Sunricher |
| Energieverbruik: | 1,5 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,05 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,06 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,1 g |
| Inbouw-LED's: | Nee |
| Inbouwbreedte: | 53,4 mm |
| Inbouwdiepte: | 28 mm |
| Inbouwlengte: | 170 mm |
| Ingangsspanning: | 36 V/DC, 24 V/DC, 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC, 24 V/DC, 36 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE, RoHS, UL, RED |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,16 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Nominale stroom: | 5000 mA |
| Productbreedte: | 53,4 mm |
| Producthoogte: | 28 mm |
| Productlengte: | 170 mm |
| Smart Home Systemen: | ZigBee, ATOS 2.4GHz |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC - 36 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 5000 mA |
| Vermogen: | 1,5 W |
| Voeding: | extern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.